Blog

FORTNITE X NERF

NERF Fortnite Karabin HC-E

NERF Fortnite HC-E został zainspirowany karabinem występującym w popularnej grze komputerowej Fortnite. Dzieci mogą przenieść rozgrywkę z gry do realnego świata z tą strzelającą pojedynczą wyrzutnią. Wystarczy załadować strzałkę od przedniej strony lufy, przeładować wyrzutnię i pociągnąć za spust, aby wystrzelić. W zestawie znajdują się 3 strzałkami NERF Mega, które zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem wydajności i jakości. Ponadto są wykonane z pianki i miękkich gumowych końcówek, dzięki czemu są bezpieczne.

WYRZUTNIA RAKIET HASBRO NERF FORTNITE

Nerf RL to wyrzutnia, która wystrzeliwuje rakiety na odległość dochodzącą do 18 metrów! Wyrzutnia posiada wygodny uchwyt do przeładowywania, który ułatwia strzelanie. Kolba wyrzutni została specjalnie wyprofilowana, żeby można było wygodnie oprzeć o ramię. Świetnie sprawdzi się tu także łącznik Nerfów dzięki, któremu będzie można połączyć wyrzutnię rakiet z innymi Nerfami!

NERF Fortnite Karabin TS

NERF Fortnite HC-E został zainspirowany karabinem występującym w popularnej grze komputerowej Fortnite. Dzieci mogą przenieść rozgrywkę z gry do realnego świata z tą strzelającą pojedynczą wyrzutnią. . W zestawie znajdują się 8 strzałek NERF Mega, które zostały przetestowane i zatwierdzone pod kątem wydajności i jakości. Ponadto są wykonane z pianki i miękkich gumowych końcówek, dzięki czemu są bezpieczne.

NERF Fortnite AR-L

jest inspirowana grą komputerową Fortnite! Już teraz możesz przenieść zabawę z kuplami z gry komputerowej w rzeczywistą rozgrywkę! Wyrzutnia, została wyposażona  w magazynek, mieszczący 10 piankowych strzałek, wystrzeliwanych jedna po drugiej przy wsparciu akceleratora, co wpływa na zasięg i łatwość w obsłudze. By uruchomić blaster, wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie pod spustem. W zestawie znajduje się  20 oryginalnych strzałek Elite, z fioletową końcówką, zaprojektowanych do linii Fortnite, ale pasujących do wszystkich wyrzutni serii Nerf Elite. To wystarczy, aby przeciwnicy poczuli respekt.

Wyrzutnia NERF Fortnite SP-L Elite Dart Blaster

NERF Fortnite SP-L Elite Dart Blaster został zainspirowany miotaczem występującym w popularnej grze komputerowej Fortnite. Fani z pewnością docenią wierne odwzorowanie wyrzutni, a także możliwości jakie posiada. Ten blaster wyposażony jest w odłączaną lufę, magazynek mieszczący 3 strzałki oraz 6 licencjonowanych rzutek NERF Fortnite Elite. Chłopcy mogą przenieść rozgrywkę z gry do realnego świata z wyrzutnią NERF Fortnite SP-L.

 

Dzień Dziecka

Wyrzutnie Nerf Fortnite to idealny pomysł na prezent dla Twojego Dziecka. Sprawdź nasza wyjątkową promocję na Dzień Dziecka!

 

 

 

 

 

Related posts

Leave a Comment