Facebook Pixel

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku z chwilą startu działalności pod skrzydłami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Rok 2017 był przełomowy, firma nabrała tempa i została utworzona spółka Spinel Trade. Od tej pory nieustannie rozwijamy nasz sklep oraz oferowane usługi, dzięki czemu staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się sklepów ze sprzętem AGD. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące ulepszenia naszej oferty.

Wszelkie nasze siły skupiamy na tym, by zadowolić każdego klienta. Nasz profesjonalny i zaangażowany zespół podchodzi do Twoich potrzeb indywidualnie i pomaga na każdym kroku, rozpoczynając od wyboru produktu, do momentu dostarczenia urządzenia w Twoje ręce! Dodatkowo chętnie podpowiemy, jak używać zakupionych u nas sprzętów i akcesoriów. Masz pytania? Skontaktuj się z profesjonalnymi doradcami, klikając tutaj.


Dlaczego esiteo.pl?

 • Pozytywne opinie
  Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie!

 • Ekspresowa wysyłka
  Wiemy jak ważne, jest szybkie dostarczenie paczki, dlatego robimy wszystko, by towar znalazł się u Ciebie jak najszybciej!

 • Profesjonalni doradcy
  Zawsze gdy masz wątpliwości lub pytanie możesz skontaktować się z naszymi doradcami!

 • Polecane produkty oraz poradniki
  Na naszej stronie zawsze znajdziesz nowe inspiracje zakupowe, a dzięki poradnikom rozszerzysz swoją wiedzę w każdej dziedzinie!

Dane firmy:

Spinel Trade sp. z o. o.
Gromadzka 46
30-719 Kraków
Telefon: 12 312 53 98
E-mail: kontakt@esiteo.pl
NIP: 6793146723
REGON: 366999715
KRS: 0000672826, Sąd Rejonowy Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego