Facebook Pixel
Akcesoria

Akcesoria

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 40

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 40

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Strona

Akcesoria do higieny jamy ustnej

Jeśli chcesz zadbać o swoje zęby i dziąsła, nie wystarczy tylko regularne mycie zębów pastą i szczoteczką. Warto zainwestować w kilka akcesoriów do higieny jamy ustnej, które pomogą Ci w kompleksowym dbaniu o zdrowie jamy ustnej.

 

Skuteczność nici dentystycznych

Pierwszym akcesorium, o którym warto wspomnieć, są nici dentystyczne. To narzędzie służące do usuwania resztek jedzenia i płytki nazębnej, których szczoteczka nie jest w stanie usunąć. Regularne używanie nici dentystycznych pomaga zapobiegać próchnicy, zapaleniu dziąseł oraz nieświeżemu oddechowi. W ofercie można znaleźć różne rodzaje nici dentystycznych, np. woskowane, niewoskowane, jedno- i wieloniciowe, a także nici smakowe, które dodatkowo odświeżają oddech.

 

Bezpieczeństwo korzystania z wykałaczek

Drugim akcesorium, które polecamy, są wykałaczki do czyszczenia zębów. Są one szczególnie przydatne w przypadku zębów z przestrzeniami międzyzębowymi, gdzie szczoteczka nie dociera. Wykałaczki pozwalają na dokładne usunięcie resztek jedzenia i płytki nazębnej, a także zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i próchnicy.

 

Podróżuj ze swoją szczoteczką elektryczną

Kolejnym akcesorium, które może Ci się przydać, to etui podróżne do szczoteczek elektrycznych. Szczoteczki elektryczne są coraz popularniejsze, jednak ich duży rozmiar może sprawić trudność w przechowywaniu i transporcie. Etui podróżne pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport Twojej szczoteczki elektrycznej, a także chroni ją przed uszkodzeniami.

 

Wyciskacz do pasty jako niezbędny gadżet

Ostatnim akcesorium, o którym warto wspomnieć, to wyciskacz do pasty. Wyciskacz pozwala na wydajniejsze zużycie pasty do zębów, a także ułatwia wyciskanie pasty z tubki. Dzięki niemu unikniesz marnowania pasty, a także będziesz mógł w pełni wykorzystać jej właściwości pielęgnacyjne.