Facebook Pixel
Akcesoria

Akcesoria

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Akcesoria do higieny jamy ustnej

Jeśli chcesz zadbać o swoje zęby i dziąsła, nie wystarczy tylko regularne mycie zębów pastą i szczoteczką. Warto zainwestować w kilka akcesoriów do higieny jamy ustnej, które pomogą Ci w kompleksowym dbaniu o zdrowie jamy ustnej.

 

Skuteczność nici dentystycznych

Pierwszym akcesorium, o którym warto wspomnieć, są nici dentystyczne. To narzędzie służące do usuwania resztek jedzenia i płytki nazębnej, których szczoteczka nie jest w stanie usunąć. Regularne używanie nici dentystycznych pomaga zapobiegać próchnicy, zapaleniu dziąseł oraz nieświeżemu oddechowi. W ofercie można znaleźć różne rodzaje nici dentystycznych, np. woskowane, niewoskowane, jedno- i wieloniciowe, a także nici smakowe, które dodatkowo odświeżają oddech.

 

Bezpieczeństwo korzystania z wykałaczek

Drugim akcesorium, które polecamy, są wykałaczki do czyszczenia zębów. Są one szczególnie przydatne w przypadku zębów z przestrzeniami międzyzębowymi, gdzie szczoteczka nie dociera. Wykałaczki pozwalają na dokładne usunięcie resztek jedzenia i płytki nazębnej, a także zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i próchnicy.

 

Podróżuj ze swoją szczoteczką elektryczną

Kolejnym akcesorium, które może Ci się przydać, to etui podróżne do szczoteczek elektrycznych. Szczoteczki elektryczne są coraz popularniejsze, jednak ich duży rozmiar może sprawić trudność w przechowywaniu i transporcie. Etui podróżne pozwala na bezpieczne przechowywanie i transport Twojej szczoteczki elektrycznej, a także chroni ją przed uszkodzeniami.

 

Wyciskacz do pasty jako niezbędny gadżet

Ostatnim akcesorium, o którym warto wspomnieć, to wyciskacz do pasty. Wyciskacz pozwala na wydajniejsze zużycie pasty do zębów, a także ułatwia wyciskanie pasty z tubki. Dzięki niemu unikniesz marnowania pasty, a także będziesz mógł w pełni wykorzystać jej właściwości pielęgnacyjne.