Facebook Pixel
Dom i ogród

Dom i ogród

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 103

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 103

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Dom i ogród

Każdemu zależy na odpowiednio zadbanym domu oraz pięknym ogrodzie. Spraw zatem, żeby Twój dom posiadał wszystko, co potrzebne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele niezbędnych produktów, które ułatwią Twoje codzienne obowiązki, a prace domowe nie będą już więcej wyzwaniem.

Sprzątanie domu

Niezbędną czynnością, którą wykonuje każdy z nas, jest sprzątanie domu. Dobierając odpowiednie akcesoria, możesz znacząco przyśpieszyć i umilić cały ten proces. Wybór odpowiedniego mopa może okazać się zbawieniem, duża powierzchnia pomieszczenia wymaga, aby mop pokrywał jak największą powierzchnię, z kolei trudno dostępne miejsca wymagają precyzyjnej końcówki, która umożliwi dotarcie do nich.

Wilgoć w domu

Wiele domów zmaga się z nieprzyjemnym problemem wilgoci. Wilgoć na ścianie powoduje powstawanie nieprzyjemnych zapachów oraz rozwój szkodliwych mikroorganizmów, które mogą zagrażać zdrowiu. Aby pozbyć się nadmiaru wilgoci, należy wyposażyć się w odpowiedni pochłaniacz wilgoci do domu i zostawić go w odpowiednim miejscu.

Worki do pakowania próżniowego

Jeśli nie  posiadasz wystarczająco dużo miejsca na zgromadzone ubrania sezonowe, dzięki workom próżniowym bez problemu schowasz aktualnie niepotrzebne kurtki, a nawet zbędną pościel. Worki próżniowe mają wszechstronne zastosowanie i zawsze warto mieć je pod ręką.

Akcesoria dla domu i ogrodu

Odpowiedni dobór sprzętu i akcesoriów znacząco poprawi Twój komfort życia i pozwoli wygodnie sprzątać, przechowywać przedmioty lub dbać o zdrowie. Podczas wyboru całego sprzętu domowego należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby był on dostosowany do warunków panujących w Twoim domu.